Jesteś tutaj: Start » Porady

Mam 14 lat i jestem w ciąży – historia Ani

14 letnia dziwczyna w ciąży
Chwila zapomnienia, poddanie się emocjom i … po pewnym czasie szok. Mam 14 lat i jestem w ciąży?! Czy to możliwe? A jeśli tak, to jak sobie poradzić z tak trudną sytuacją? Postanowiliśmy poruszyć ten problem ze względu na nadesłany do nas list Ani, w którym dzieli się historią, jak została nieletnią mamą.
Napisała: Anna Zielińska
Ostatnio modyfikowany: 6 czerwca 2014

Jakie wino do ryby?

Miniaturka do artykułu o winie do ryb
Dobieranie win do ryb i owoców morza, może być nie lada wyzwaniem.  Przeważnie dobrym wyborem są białe wina. Wiele osób sądzi, że idealne jest wino wytrawne. Zanim odwiedzicie sklep z winami, oto kilka wskazówek, które pomogą wam odpowiedzieć na pytanie jakie wino pasuje do ryby.
Tagi:
Napisała: Anna Zielińska
Ostatnio modyfikowany: 22 stycznia 2014

Jak powiedzieć rodzicom o ciąży?

Ciąża i rodzice
Upłynęło już kilka dni odkąd zrobiłaś test. Wciąż nie możesz uwierzyć, że wynik wyszedł pozytywnie. W głowie kłębi Ci się milion myśli, „to jeszcze nie ten czas”, „dlaczego teraz przed maturą, w środku studiów”? Doskonale zdajesz sobie sprawę, że teraz twoje życie zmieni się diametralnie. Pozostaje jeszcze jeden problem, jak powiedzieć rodzicom o ciąży? Jak sobie poradzić z tą problemową sytuacją?
Tagi:
Napisała: Anna Zielińska
Ostatnio modyfikowany: 6 sierpnia 2014

Czego nie lubią komary?

Czego nie lubią komary
Komary to jedni z nieproszonych gości, które uwielbiają nam towarzyszyć podczas letnich, wieczornych nasiadówek na świeżym powietrzu. Dla wszystkich zainteresowanych czego nie lubią komary, przygotowaliśmy osiem niezawodnych produktów. Dzięki nim bolesne ukąszenia nie powinny być już twoim problemem.
Tagi:
Napisała: Anna Zielińska
Ostatnio modyfikowany: 8 stycznia 2014
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Czytaj więcej w Polityce Cookies
Zamknij