Pomysł na urodziny chłopaka – 8 propozycji

Planując imprezę urodzinową dla chłopaka musisz się skupić na tym aby to on odgrywał w niej główną rolę. Należy zatem wziąć pod  uwagę nie tylko to co się podoba Tobie, ale przede wszystkim rzeczy, które mogą jemu sprawić radość. Musisz także wziąć pod uwagę jego potrzeby. Nie każdy musi marzyć o wielkiej imprezie wypełnionej po brzegi znajomymi. Dla niektórych facetów wymarzonymi urodzinami, może być intymny czas, spędzony w cztery oczy z drugą połówką.  Zanim zaczniesz planować coś konkretnego upewnij się, czy na pewno on tego pragnie.

Gdy ON jest domatorem

Jeśli Twój facet jest domatorem  bardzo dobrym sposobem na spędzenie urodzin będzie zorganizowanie grilla. Jeśli pogoda nie pozwoli zróbcie sympatyczną imprezę w domu. Pyszna kolacja i film w gronie przyjaciół może okazać się super formą spędzenia urodzinowego czasu.

Miłośnik przyrody

W sytuacji gdy solenizant kocha przyrodę ciekawym i niedrogim sposobem może być spędzenie urodzin w plenerze. Możesz też zorganizować dla niego mecz piłki nożnej, wspinaczkę górską z przyjaciółmi z urodzinowym piwkiem, lub winem wypitym w schronisku. Po takim wysiłku i tylu wrażeniach będą smakowały wyjątkowo! 

Poszukiwacze skarbów

Zabaw się z nim w poszukiwaczy skarbów. Wymyśl wskazówki, które pozwolą mu trawić do Ciebie. W ciągu dnia (np. gdy będzie w pracy) zostaw mu kilka wskazówek, jak Cię znaleźć. Możesz je umieścić np. na przednim siedzeniu w jego samochodzie, na lustrze w łazience. Element poszukiwań, może być dla niego niezwykle ekscytujące. 

Potrzeba rywalizacji

 Jeśli w twoim facecie kipi potrzeba rywalizacji bardzo dobrym sposobem świętowania urodzin jest zorganizowanie urodzin  w formie w której będzie miał możliwość rywalizowania. To idealny pomysł na urodziny dla faceta o duszy zawodnika! Sposobów na miłe spędzenie urodzin jest zatem mnóstwo. Może to być wypad z przyjaciółmi na kręgle, wyścigi, paintball, wyprawa do kasyna..

Zaskocz go

Element zaskoczenia jest bardzo ważny w organizacji urodzin. Jeśli chcesz sprawić swojemu facetowi niespodziankę, zdecyduj wcześniej gdzie urządzisz przyjęcie. Wyślij zaproszenia dla gości na miesiąc przed imprezą, podkreślając, że jest to impreza niespodzianka. Może to również być impreza tematyczna. Taki pomysł na urodziny chłopaka jest idealny dla osoby, która uwielbia być zaskakiwaną. 

Niespodzianka w pracy

Jeśli twój facet pracuje w biurze, możesz poprosić jego szefa o zgodę na urodzinowe ozdobienie szafki, oraz zrobienie mu niespodzianki w pracy. Gdyby udało Ci się zaangażować w to kilku kolegów z pracy byłoby jeszcze sympatyczniej. Taki pomysł sprawi, że zwykły dzień w pracy może stać się miłym wspomnieniem. 

Koncert

Urodziny chłopaka możecie oczywiście spędzić na koncercie, lub innej muzycznej imprezie. Aby go zaskoczyć kup wcześniej bilety i wręcz mu je w dzień urodzin. Taka niespodzianka na pewno przyniesie mu wiele radości. 

Wypożycz coś

Fajną zabawę w urodziny może wam przynieść wypożyczenie łódki, nart wodnych, czy kabrioletu. Jeśli okazja jeszcze szczególna (np.30, 40 urodziny) warto wspólnie zaszaleć. Może lot balonem? Jeśli zadbasz o umiejętne budowanie napięcia, możesz dostarczyć swojemu facetowi moc wrażeń. Takie urodziny z pewnością będzie długo wspominał.

Niezależnie od tego jaki pomysł na urodziny chłopaka wybierzecie, najważniejsze to dać mu odczuć, że jest dla nas najważniejszy 😉 

Pomysł na urodziny chłopaka – 8 propozycji
4.4 (88.57%) 7 votes

Komentarze

  1. Ewela Napisał/a:

    Romantyczna kolacja, niespodziankowa impreza urodzinowa, masaż. Albo coś szalonego jakiś voucher na lot w aerotunelu. Z tego co mi wiadomo w Lesznie organizują różne imprezy okolicznościowe, więc można też ze znajomymi tam jechać i świętować. Pomysłów jest mnóstwo, oby były chęci.

Dodaj komentarz

*