Internetowy test ciążowy jako uzupełnienie testów z apteki

Rozwój techniki, nowych mediów i Internetu nikogo nie dziwi. Dziwić nie powinien również fakt, że właśnie w Internecie możemy wykonać test ciążowy, będący uzupełnieniem dla testów kupionych w aptekach i drogeriach. Szereg stron internetowych o profilu kobiecym, poradnikowym, zajmujących się poradnictwem dla młodych mam i nie tylko oferuje testy ciążowe, które wykonać można przez Internet. Warto mieć na uwadze, że internetowy test ciążowy powinien naszej świadomości funkcjonować jako uzupełnienie dla testów z apteki.

Testy ciążowe online

Testy ciążowe online skupiają się na przeprowadzeniu dokładnego wywiadu z potencjalną przyszłą mamą. Działają one na zasadzie psychotestów bądź quizów, a zliczone na koniec punkty odsyłają do odpowiedniego wyniku – pozytywnego lub negatywnego.

Internetowy test ciążowy zawiera pulę kilkunastu bądź kilkudziesięciu pytań, które oscylują wokół samopoczucia, potwierdzenia bądź wykluczenia pierwszych objawów ciąży, rozeznania się w etapach cyklu, na których mogło dojść do zapłodnienia. Tego rodzaju testy należy wypełniać szczerze. Wyolbrzymienie bądź bagatelizowanie problemu z pewnością sprawi, że wynik nie będzie wiarygodny. Przykładem dobrze przygotowanego testu ciążowego może być ten projekt: testciazowyonline.pl

Interaktywny test ciążowy

Jednym z udanych prowokacji i żartów jest umieszczenie na popularnym serwisie satyrycznym interaktywnego testu, który możemy wykonać, jeśli posiadamy monitor LCD. Test polegają na dotyku kwadratu, który zmienia kolory pod wpływem ludzkiej „energii”. Jeśli po minucie kwadrat będzie czerwony, prawdopodobieństwo ciąży wynosi blisko 95%, jeśli zobaczymy kolor niebieski – wynik jest negatywny. Niestety wiele kobiet traktuje test na serio. W tym miejscu na usta ciśnie się cytat Stanisława Lema „Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów.”.

Podsumowanie

Podstawowe metody to testy zakupione w aptece i te, które wykonujemy w warunkach laboratoryjnych – próby ciążowe na podstawie moczu i krwi. Internetowy test ciążowy niezmiennie traktować możemy jako uzupełnienie dla innych form weryfikacji stanu błogosławionego. Odnośnie testów tradycyjnych zachęcam do przeczytania tego artykułu, w którym dowiemy się ile czasu musi upłynąć od zapłodnienia, aby test ciążowy był miarodajny.

Internetowy test ciążowy jako uzupełnienie testów z apteki
2.3 (45.71%) 7 votes

Dodaj komentarz

*