Czy on mnie kocha? 17 pewnych oznak

17 pewnych oznak, że on Cię kocha

1. Stara się Ciebie zrozumieć

Jeśli twój facet nastawiony jest na rozmowę i nie żal mu czasu poświęconego na niekiedy wielogodzinne dyskusje, to bardzo wyraźny sygnał, że myśli o tobie poważnie. Chce abyście wszystko wiedzieli, o sobie, o swoich pragnieniach, marzeniach i potrzebach.

2. Patrzy na Ciebie jak zahipnotyzowany

Czy zdarzyło Ci się przyłapać twojego faceta na tym jak patrzy na Ciebie, gdy jesteś czymś zajęta? To jeden z wyraźnych sygnałów, że nie może oderwać od Ciebie wzroku i cieszy się tobą!

3. Robi wszystko by cię uszczęśliwić

Uwielbia Cię widzieć uszczęśliwioną. Często robi wszystko co może sprawić czy przyjemność, nawet gdy niekoniecznie ma na to ochotę. Czy ogląda z tobą twoje ulubione komedie romantyczne, wytrzymuje maratony sklepowe i bez cienia bólu nosił Cię gdy zwichnęłaś kostkę? On chyba naprawdę Cię kocha.

4. Jesteś dla niego zawsze na pierwszym miejscu

Twój partner spędza z Tobą dużo czasu. Jest w stanie zrezygnować ze wspólnego meczu, lub z imprezy z kumplami jeśli tylko będzie potrzebowała by był przy Tobie. To oznaka, że twój facet widzi w tobie towarzysza na całe życie i nawet najbliżsi kumple zawsze będą na drugim miejscu.

5. Pragnie Ci zaimponować

Choć bardzo Cię kocha, nie osiada na laurach i chce w dalszym ciągu wzbudzać w tobie zachwyt. Chciałby abyś była nim zachwycona i wpatrzona w niego, tak samo, jak on jest w Ciebie.

6. Niespodziewanie Cię przytula

Zdarzają mu się niespodziewane przytulanki. Lubi spontanicznie wtulić się w twoje ramiona i trwać tak w błogim uścisku przez dłuższy moment.

7. Nie daje o sobie zapomnieć

Choć może być niekiedy bardzo zajęty, pochłonięty w natłoku obowiązków i zasypany masą pracy to zawsze znajdzie czas na wysłanie Ci choć niewielkiego sygnału, że o tobie myśli. To może być sms, mail, krótki telefon z wyznaniem, że tęskni.

8. Potrafi zmienić dla Ciebie swoje przyzwyczajenia

Jeśli twojemu facetowi bardzo na tobie zależy potrafi niekiedy diametralnie zmienić swój styl życia. Pragnie zmieniać się dla Ciebie, walczyć ze swoimi uprzedzeniami, jeśli tylko dostrzeże, że Ci na tym bardzo zależy i sprawiłoby Ci to ogromną radość.

9. Dzieli się z Tobą swoimi tajemnicami

Zdradzanie swoim tajemnic innym jest niekiedy bardzo ryzykowne, ponieważ obnaża słabe strony osoby. Jeśli Twój facet zdradza Ci swoje tajemnice, to znaczy, że Ci bardzo ufa, a jego uczucie do ciebie jest na tyle silne, by ujawnić przed Tobą zarówno dobre, jak i słabsze strony swojego charakteru.

10.  Potrafi zażegnać konflikt

W sytuacjach jakichkolwiek konfliktów, nie stara się wyjść z nich zwycięsko, lub zamanifestować przed Tobą swoją wyższość. Będzie raczej starał się dążyć do kompromisu, by obie strony były zadowolone.

11.  Tęskni nawet gdy tego nie okazuje

Choć mało który kochający facet jest w stanie powiedzieć, że tęskni za swoją drugą połówką, to jego tęsknotę bardzo łatwo jest rozszyfrować. Jeśli szuka z tobą kontaktu, dzwoni pod byle jakim powodem, a gdy wreszcie uda wam się spotkać,  rzuca się w twoje ramiona mówiąc „kocham cię!” – to najlepszy dowód jego uczuć.

12.  Nigdy nie osądza

Nie zawsze musi mu odpowiadać twoje zachowanie, czemu może i ma prawo dać wyraz. Lecz nigdy nie będzie cię osądzał.

13.  Snuje wspólne plany

Doskonałą oznaką, że facetowi zależy na Tobie są jego marzenia z Tobą w roli głównej, którymi nie wstydzi się dzielić. Jeśli większość jego marzeń i planów koncentruje się wokół Ciebie to najlepszy dowód jego zaangażowania.

14.  Jest dumny z twoich sukcesów

Kiedy osiągasz jakiś sukces potrafi chodzić dumny jak paw, ciesząc się ogromnie, jakby to było jego własne osiągnięcie.

15.  Rozumie kobiece dąsy

My kobiety miewamy czasem gorsze dni, kiedy denerwujemy się bez powodu, mamy dąsy, spadki nastroju czasem z irracjonalnych powodów. Facet który kocha swoją kobietę nie będzie popadał w złość razem z nią, ale postara się pomóc w rozwiązaniu problemu i poprawić jej humor.

16.  Doceniaj małe czyny

Miłość można dostrzec także w codziennych, prozaicznych czynach. Może to być troskliwa opieka gdy jesteś chora, oddanie lepszego miejsca w teatrze, okrycie Cię swoją kurtką w trakcie deszczu, czy zrobienie relaksującego masażu po ciężkim dniu w pracy.

17.  Mówi magiczne słowo – Kocham Cię!

Jeśli Twój facet mówi, że Cię kocha, spontanicznie i bez żadnego powodu, to znak, że musi tak być.

Podumowanie

Przedstawione powyżej 17 oznak miłości w łatwy sposób pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie zadawane przez wiele kobiet każdego dnia – "Czy on mnie kocha?". Pamiętaj, że nie ma takich mężczyzn, którzy idealnie wpasowują się w powyższe punkty. Oznaki należy interpretować luźno, gdyż miłości nie da sie wyliczyć. Otwórz tylko swoje serce i umysł na sygnały, które Twój męzczyzna do Ciebie wysyła.

Czy on mnie kocha? 17 pewnych oznak
4.9 (98.5%) 80 votes

Dodaj komentarz

*