10 sposobów na wyznanie miłości dziewczynie

Jeśli codziennie poszukujesz skutecznego sposobu na wyznanie miłości i zadajesz sobie pytanie jak napisać dziewczynie że ją kocham, to dobrze trafiłeś. W tym artykule zdradzimy 10 sposobów na powiedzenie sympatii o uczuciach!

  1. Odkąd Cię zobaczyłem coś się zmieniło w moim życiu. Strzała miłości przeszyła moje serce na wskroś i zdałem sobie sprawę, że jesteś kobietą, jakiej zawsze szukałem. Kocham Cię i gdy jesteś obok czuję, że do szczęścia nie potrzebuję niczego więcej. Pragnę Cię prosić, żebyś została moją dziewczyną, a jeśli się zgodzisz nigdy Cię nie zawiodę.  „Odkąd cię poznałam wszystko się zmieniło w moim życiu. Inspirować mi być lepszym człowiekiem każdego dnia. Chcę tylko, aby dać mi szansę, aby pokazać, jak bardzo cię kocham i chętnie z wami.
  2. Jeszcze do niedawna wydało mi się, że nigdy nie spotkam tak wspaniałej, uroczej i inteligentnej dziewczyny jak Ty. Dobry los sprawił, że było dane mi Cię poznać i zakochać się w Tobie. Proszę pozwól mi zaopiekować się Tobą i pokazać jak bardzo mi na Tobie zależy i jak bardzo Cię kocham. Ofiaruj mi swoje serce, a stanę się najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.
  3.  Gdyby istniała złota rybka spełniająca życzenia prosiłbym ją o Twoją miłość. Bardzo mi na Tobie zależy i nie mogę o Tobie przestać myśleć. Codziennie proszę los, aby pozwolił nam być razem, lecz musisz mu pomóc, by nasze szczęście miało szansę zaistnieć. Jestem w Tobie bardzo zakochany i chcę Ci dać całą moją miłość.
  4. Jesteś piękną i skromną dziewczyną. Nic dziwnego, że zamieszkałaś w moim sercu na dobre. Myślę o Tobie w dzień i w nocy. Towarzysz mi gdy zasypiam i gdy się budzę. Dziś zdobyłem się na odwagę i pytam, czy zechcesz uchylić drzwiczki do Twojego serca? Moje uczucie do Ciebie jest ogromne i pragnę ofiarować Ci całą mą miłość.
  5. Gdyby chcieć policzyć wszystkie gwiazdy to i tak nie oddałyby one ogromu uczucia jakim Cię darzę. Wśród wszystkich gwiazd na niebie odnalazłem Ciebie, najpiękniejszą i najjaśniejszą. Chciałbym abyś została moją gwiazdką na niebie i pozwoliła się rozpieszczać. Zasługujesz na to, jak nikt inny.
  6. Tylko przy Tobie czuję, że wszystko jest piękne. Kolor nieba jest bardziej błękitny i wszystko pachnie intensywniej, piękniej. Dodajesz kolorów w moim życiu i ciągle mnie rozweselasz. Chciałbym Cię mieć blisko i mam wielką nadzieję, że czujesz podobnie. Proszę daj mi tylko znak i pozwól siebie kochać.
  7. Pokochałem Cię od pierwszego wejrzenia. Coś w środku podpowiada mi, że jesteś idealną dziewczyną dla mnie. Pozwól mi być dumnym posiadaczem Twojego serca i zostań moją dziewczyną. Obiecuję nigdy Cię nie zawieść.
  8. Twoje oczy zaczarowały mnie. Mógłbym na nie patrzeć godzinami i zatapiać się w nich, bo są takie piękne. Teraz nie mam wyjścia, moje serce należy tylko do Ciebie. Mam skrytą nadzieję, że czujesz podobnie i pozwolisz pokazać jak bardzo mi na Tobie zależy.
  9. Gdy zasypiam codziennie myślę, jak cudownie byłoby móc mieć Ciebie obok i trzymać za rękę. Te myśli towarzyszą mi od momentu gdy Cię poznałem i zakochałem się w Tobie. Jesteś jedyną dziewczyną o której marzę i z którą chciałbym się związać. Gdy tylko dasz mi szansę postaram się codziennie sprawiać byś była szczęśliwa.
  10. Gdybym chciał sprowadzić najzdolniejszego malarza, aby namalował Twój portret, nie znalazłbym go. Jesteś taka piękna, że żaden pędzel i talent nie odda Twojego uroku. Gdybym chciał znaleźć najpiękniejsze miejsce na świecie, które mogłoby mnie zachwycić tak jak Ty, nie odnalazłbym go. Nic nie jest w stanie wzbudzić większego zachwytu niż widok Ciebie. Gdyby ktoś zadał mi pytanie jakie jest moje największe marzenie, powiedziałbym, że Ty. Pozwól mi spełnić moje marzenie i zostań moją dziewczyną, bo bardzo Ciebie kocham.

Przedstawione wiadomości to tylko przykładowe teksty, które możecie dowolnie zmieniać według własnych upodobań lub stworzyć całkiem inne, płynące wprost z Waszego serca. Mamy nadzieję, że ten krótki wpis pomoże Wam wyznać waszej sympatii uczucie.

10 sposobów na wyznanie miłości dziewczynie
4.8 (96.31%) 65 votes

Dodaj komentarz

*